plen

Reklamacje

 1. Przedmiotem sprzedaży są dzieła nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak ponosi odpowiedzialność za wady.

 2. Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak. Zgłoszona wada towaru podlega weryfikacji przez Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, która stwierdzi czy wada towaru istniała w chwili jego wydania.

 3. Dostarczenie towaru w ramach reklamacji jest bezwarunkowe;

 4. Klient wysyła informację o występującej wadzie towaru na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Klient otrzyma wiadomość mailową, w której znajdować się będą szczegóły postępowania reklamacyjnego.

 5. Towar powinien zawierać oryginalne opakowanie umożliwiające bezpieczny transport.

 6. Dopuszczalne jest zastosowanie opakowania zastępczego, jednak powinno ono gwarantować odpowiednią ochronę podczas transportu.

 7. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zawarcia umowy (np. kserokopię dokumentu sprzedaży) W przypadku ich braku Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak rozpatruje reklamację, o ile sprzedaż towaru zostanie potwierdzona w Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak. Sposób dostarczenia towaru w ramach reklamacji:

  1. Dostarczenie towaru jest bezpłatne; klient powinien wysłać dzieło na koszt Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak za pośrednictwem kuriera podstawionego przez Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, pod wskazany wcześniej przez Klienta adres.

 8. Jeżeli towar nie zostanie odebrany po zakończeniu procedury reklamacyjnej, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak uprawniona jest do naliczania opłaty za bezumowne przechowywanie towaru.

 9. Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni i poinformuje Klienta o sposobie jej załatwienia.

 10. W przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany Klientowi wraz z informacją o niezasadności reklamacji.

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI