plen

Odstąpienie od umowy

 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 30 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.

 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować www.art-obrazy.com galerię internetową należącą do Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

 4. Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który może wydrukować i wypełnić. Jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy udostępniany jest na życzenie Klienta.

 5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 6. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak zwraca Klientowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak została poinformowana o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.

 7. Zwrot płatności zostanie dokonany przelewem na konto wskazane przez Klienta. W każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 8. Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 9. Rzeczy należy odesłać na adres:

ul. Pawia 19

41-209 SOSNOWIEC

tel: +48 511 351 118, +48 501.457.463

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
od poniedziałku do piątku - godziny do uzgodnienia

, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Klient poinformował Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 1. Klient jest zobowiązany ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2 ww. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy.

 2. Klient może także zwrócić rzecz osobiście w Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak

 3. Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 4. Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak nie stosuje polityki towarów zastępczych.

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI