plen

Koszt i czas dostawy

 1. Towar zamówiony w galerii internetowej www.art-obrazy.com dostarczany jest za pośrednictwem jednego z dostępnych przewoźników.

 2. Na czas otrzymania przesyłki składa się:

  1. czas realizacji zamówienia (forma płatności, spakowanie paczki)

  2. czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

 3. Przy każdym zamówieniu do klienta jest wysyłana informacja o przewidywanym czasie dostawy towaru.

 4. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od dnia prawidłowego złożenia zamówienia.

 5. Jeżeli nie ustalono inaczej, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, wydaje towar nie później niż trzy dni robocze od dnia zawarcia umowy (po dokonaniu przez Kliena płatności na konto Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, zamówienie jest uznawane za prawidłowo złożone, a umowa została zawarta, a zamówienie zostanie zrealizowane)

 6. W zależności od rodzaju wybranej przez Klienta opcji dostawy (standardowa, lub odbiór osobisty), Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak zobowiązuje się do przekazania towaru kurierowi w terminie do 1 dnia roboczego (w przypadku odbioru osobistego) lub do 3 dni roboczych (w przypadku przesyłki kurierskiej), od poprawnego złożenia zamówienia lub, w przypadku braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia, do poinformowania Klienta o braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia w takim terminie. Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni uznanych ustawowo za wolne od pracy.

 7. Faktura VAT marża wysyłana jest w ciągu 14 dni od dostawy towaru na adres podany przy składaniu zamówienia. W przypadku braku dokumentu należy zgłosić takie zdarzenie w celu uzupełnienia braków.

 8. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń klient powinien dokonać w obecniści kuriera wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak zaleca sporządzić protokół szkodowy.

 9. Dostawy realizowane są standardowo na terenie Polski, a po specjanym uzgodnieniu co do formy płatności i kosztów dostawy również poza terenem Polski.
 10. Towar zamówiony w galerii internetowej www.art-obrazy.com dostarczany jest za pośrednictwem jednego z dostępnych przewoźników.
 11. Na czas otrzymania przesyłki składa się:
  1. czas realizacji zamówienia (forma płatności, spakowanie paczki)
  2. czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.
 12. Przy każdym zamówieniu do klienta jest wysyłana informacja o przewidywanym czasie dostawy towaru.
 13. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 7 dni roboczych od dnia prawidłowego złożenia zamówienia.
 14. Jeżeli nie ustalono inaczej, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, wydaje towar nie później niż trzy dni robocze od dnia zawarcia umowy (po dokonaniu przez Kliena płatności na konto Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, zamówienie jest uznawane za prawidłowo złożone, a umowa została zawarta, a zamówienie zostanie zrealizowane)
 15. W zależności od rodzaju wybranej przez Klienta opcji dostawy (standardowa, lub odbiór osobisty), Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak zobowiązuje się do przekazania towaru kurierowi w terminie do 1 dnia roboczego (w przypadku odbioru osobistego) lub do 3 dni roboczych (w przypadku przesyłki kurierskiej), od poprawnego złożenia zamówienia lub, w przypadku braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia, do poinformowania Klienta o braku towaru lub niemożliwości zrealizowania zamówienia w takim terminie. Dni robocze liczone są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni uznanych ustawowo za wolne od pracy.
 16. Faktura VAT marża wysyłana jest w ciągu 14 dni od dostawy towaru na adres podany przy składaniu zamówienia. W przypadku braku dokumentu należy zgłosić takie zdarzenie w celu uzupełnienia braków.
 17. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić stan opakowania i jego zawartość. W razie stwierdzenia ewentualnych ubytków lub uszkodzeń klient powinien dokonać w obecniści kuriera wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak zaleca sporządzić protokół szkodowy.
 18. Dostawy realizowane są standardowo na terenie Polski, a po specjanym uzgodnieniu co do formy płatności i kosztów dostawy również poza terenem Polski.

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI