plen

Formy płatności

 

 • Płatność za towar może być dokonywana przez klienta:
  1. Przed wydaniem towaru klientowi:
   1. Przelewem na rachunek bankowy
    Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak
    ING BANK ŚLĄSKI SA
    95 1050 1360 1000 0090 9657 1261
  2. W momencie odbioru towaru:
   1. Za pobraniem: zapłata następuje do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki kurierskiej
 • Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim wypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane z zamówieniu potwierdzonym przez Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak, jako przyjęte do realizacji i spełnienia wszelkich dodatkowych wymogów związanych z uzgodnionymi warunkami lub formą płatności.
 • W przypadku wybrania sposobu płatności – przelewem, Klient powinien uiścić zapłatę niezwłocznie, a w przypadku płatności za pobraniem - przy odbiorze.
 • Uwaga! Nasza galeria nigdy nie wyśle do Klienta emaila z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty. Jeśli Klient otrzyma takiego maila – nie należy dokonywać wpłaty, czy też odpowiadać na niego, należy przesłać niezmieniony e-mail na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI