plen

MARCIN WASZCZAK

Tytuł: "Zaćmienie 03"

 

Numer obrazu: MW-0048
Rozmiar: 21x29,7cm, ramka 30,5x40x5cm
Technika: gwasz, akryl, emulsja, wosk
Podobrazie: papier

Oryginał, certyfikat autentyczności.
Gwarancja zwrotu do 30 dni.
Zamów przez telefon : 511 351 118
DARMOWA PRZESYŁKA KURIEREM NA TERENIE  POLSKI 

300 zł

Zobacz obraz we wnętrzu

Opis pracy

Bogactwo szarości oraz czernie w kompozycji i delikatności elementów malarskich to doskonałe połączenie, wieńczące wnętrza w stylu nowoczesnym oraz industrialnym. Obraz jest subtelny, utrzymany w stonowanej kolorystyce, która doskonale podkreśli ekskluzywny wystrój. Idealny obraz dla każdego wielbiciela sztuki nowoczesnej i oryginalnych dekoracji. Obrazy nowoczesne to nie tylko obraz do salonu, ozdoba do biura czy gabinetu, ale i wyjątkowy prezent dla Twoich Bliskich.

Jakość wykonania: praca malarska na papierze formatu A4.  Wszystkie prace są oryginałami wykonanymi osobiście przez artystę, nie są wydrukami. Każda praca jest oprawiona w czarną aluminiową ramę (aluminium, Anodowane), front zabezpieczony plastikiem polistyrenowym, dodatkowo passe-partoutu z papieru o neutralnym PH (nie powoduje przebarwień prac), panel tylny ramki na bazie drewna.

REALIZACJE

Od momentu wpłynięcia płatności czas nadania przesyłki realizowany jest do 3 dni roboczych. Paczki starannie zabezpieczone folią pęcherzykową i sztywnym kartonem.

W przypadku towaru, przy którym widnieje napis ZAPYTAJ O CENĘ, Galeria potwierdza z klientem indywidualnie dostępność, cenę i możliwości realizacji wysyłki.

W przypadku zamówień na terenie Polski produkt dostarczany jest w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu środków pieniężnych na konto.

TRANSPORT GRATIS

Towar zamówiony w naszej galerii i opłacony przelewem, dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Na terenie Polski przesyłki dostarczane są gratis. W przypadku przesyłek zagranicznych (UE) koszt dostawy kalkulowany jest indywidualnie.

FORMA PŁATNOŚCI

Płatność za towar może być dokonywana przez klienta:
1. Przed wydaniem towaru klientowi, przelewem na rachunek bankowy
Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak
ING BANK ŚLĄSKI SA
95 1050 1360 1000 0090 9657 1261
2. W momencie odbioru towaru, tzw. za pobraniem: zapłata następuje do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki.
Fi Design Studio Agnieszka Jangrot-Waszczak może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności.

ZWROT TOWARU

Na odstąpienie od umowy masz 30 dni. Masz prawo zwrócić przesyłkę - bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu należy przesłać Formularz odstąpienia od umowy (wzór formularza znajduje się w Regulaminie). Bezpośrednie koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient.

OSTATNIO DODANE OBRAZY

Witamy  w FI  STUDIO

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI